לימוד סלסה למתחילים

לרקוד ולעשות משהו בשביל הכיף. זה פשוט וקל עם חן ויאיר.

*** סניפים ברחבי הארץ ***

סרטון לימוד סלסה מהצעד ה-1 - 

סלסה רמה -1

אנחנו יודעים שאתם יודעים שהדבר הכי חשוב בללמוד משהו חדש זה בסיס טוב וחזק! ואנחנו מוצאים את זה מאוד מעניין, שאת הדבר הראשון שאנחנו מתקנים למדריכים שבאים ללמוד אצל חן ויאיר זה את צעדי הבסיס.

אחת מהסיבות שזה קורה, היא שהמדריכים בארץ, עושים זאת כתחביב, פעם בשבוע למשך שעה, ולכן הניסיון, הידע, הכלים ורמת המקצועיות שלהם נמוכה יותר, מאשר מדריכים שזה המקצוע שלהם.

כמובן, שכל התלמידים מגיעים ללמוד לרקוד בשביל הכיף! ותזכרו- כיף אמיתי בסלסה זה להגיע לרמה שאפשר לרקוד בחופשיות ולהשתחרר, וזה קורה כאשר תלמדו ביחד עם חן ויאיר את הבסיס הנכון ביותר בשבילכם! ואז תגיעו ביחד איתנו לרמה שתוכלו לרקוד בחופשיות.

אז, במקום ללמוד משהו ואז להתחיל לתקן, הגיע הזמן שבאמת נראה לכם איך עושים את צעדי הבסיס של סלסה בדרך הנכונה, ישר מההתחלה

אז, כמה דברים בסיסים שאתם זקוקים לדעת על מוזיקת הסלסה ברגע שתתחילו לרקוד.

מוסיקת הסלסה מורכבת מספירה של שמיניות.

את צעדי הבסיס בסלסה בסגנון האל.איי אנו מבצעים תוך כדי דריכה על ה  1,2,3 5,6,7 (את הספרות 4 ו-8 אנו לא סופרים ולא צועדים מאחר ויש לנו  שם עצירה. זאת הסיבה שאם אתם מתחילים ללמוד סלסה או בצ'אטה, אתם אף פעם לא תשמעו מדריך אומר את הספרה 4 ו-8).

בקליפ למעלה אתם תראו שאצל חן ויאיר מסבירים את צעדי הבסיס של הסלסה בסגנון ה- אל.איי.

סלסה בסגנון זה אצלנו ובכל מקום בעולם רוקדים על קו ישר, כאשר אתם מתחילים ללמוד לרקוד, תראו איך יאיר מפנה לחן את הדרך בתרגיל קרוס באדי ליד, כדי שהיא תוכל לעבור בו מצד לצד ולשמור על הקו.

הסטייל של האל איי נקרא על ה-1 [ON 1]. 

הבנים מתחילים את הצעד הראשון ברגל שמאל. אנחנו ניקח את רגל שמאל קדימה, בסיפרה השנייה הבנים דורכים במקום עם רגל ימין, ובסיפרה שלוש לוקחים את רגל שמאל אחורה ככה רוקדים גם אם אתם מתחילים לרקוד מצעדי הבסיס או גם אם אתם ברמה מאסטר.

תזכרו שבסיפרה 4 יש פאוזה, בגלל שבעולם הסלסה את הספרה 4 ו-8 אנחנו לא סופרים. ברגע שזה ברור לכם, שתתחילו לראות את הקליפ עם חן ויאיר למעלה. עוד היום, אתם תתחילו לרקוד את צעדי הבסיס בחופשיות. עדיף לתרגל עם מישהי או מישהו בגלל שסלסה זה זוגי ולא יחיד. זאת הסיבה שבית הספר של חן ויאיר יצרו ערב עבור תלמידי בית הספר, שנקרא "ערב תרגול" והנו ערב לתלמידי בית הספר של חן ויאיר בלבד!

הדבר המעולה בשבילכם להבין כבר עכשיו, זה בעצם שהבנים והבנות משלימים אחת את השניה. זאת אומרת שהגבר לוקח את הצעד קדימה, הבנות לוקחות צעד אחורה, וברגע שהבנים לוקחים את הצעד אחורה, אתן בנות לוקחות את הצעד קדימה.

עכשיו בנות שתתחילו ללמוד איך לרקוד סלסה, אחד מהדברים הראשונים שאתם תלמדו אצל חן ואיר זה שאת הצעד הראשון בספרה 1, אתן מתחילות עם רגל ימין שלכן.

ב - 1 אתן לוקחות את רגל ימין אחורה, בסיפרה 2, אתן תרימו את רגל שמאל ותדרכו במקום, ובסיפרה שלוש אתן תקחו את רגל ימין ותניחו אותה אחורה. 

תזכרו שבסיפרה 4 יש פאוזה, בגלל שבעולם הסלסה את הספרה 4 ו-8 אנחנו לא סופרים, אז אין צעד בספרה 4.

עכשיו נחזור לבנים. בנים בספרות 5,6,7 הבייסיק שלנו עם ימין שמאל ימין. זה אומר שבסיפרה 5 ניקח את רגל ימין אחורה (בעצם הפוך מהבנות), ב - 6 אנחנונדרוך עם רגל שמאל, ובספרה 7 אנחנו נחזיר את רגל ימין קדימה, ועכשיו אנחנו מוכנים לחזור על הפעולה שוב.

בנות אתן ב5.6.7 משתמשות ברגל שמאל ימין ואז שמאל.

בספרה 5, אתן לוקחות את רגל שמאל קדימה, ואז בספרה 6 אתן תדרכו עם רגל ימין במקום, ובסיפרה 7 אתן תקחו את רגל שמאל ותחזירו אותה אחורה, ושוב ב - 8 אין צעד בגלל שבעולם הסלסה בסגנון האל איי , אנחנו לא סופרים ולא רוקדים את ה-4 וה-8.

מאוד חשוב לכם לקבל את ההדרכה הנכונה ואת הכיוון הנכון במיוחד בשנים הראשונות שלכם בתור מתחילים בעולם של הסלסה. אם תגיעו למצב שאתם מרגישים בטחון עם צעדי הבסיס שלכם, כל שאר התרגילים יוכלו "להשען" על בסיס טוב ונכון בגלל שצעדי הבסיס זה הכי חשוב לכם

בקליפ, חן ויאיר נותנים תקציר איך לעשות את צעדי הבסיס בטכניקה הנכונה, וברגע שתתחילו ללמוד, איתנו את הקליפ הזה למעלה, תשתדלו לתרגל הרבה רק את צעדי הבסיס מבלי לרוץ ל1000 וריאציות. הכי חשוב זה לדעת שאתם מרגישים ביטחון עם הדברים הבסיסים קודם כל. אצל חן ויאיר, אתם תראו בוידיאו, גם את התרגיל הבא שאתם זקוקים ללמוד. זה תרגיל בשם קרוס באדי ליד, שייתן לכם זרימה בריקוד ויגרום לכם להראות כמו מקצוענים.

יש לכם עוד שאלה או אם בא לכם להרשם  לקורס הקרוב אצלנו ולברר מתי נפתח ובאיזה סניף, אז פנו לפרטים!

שיעור 1 של סלסה

שיעורי בצ'אטה וסלסה מהבסיס למתחילים!

  • whatsapp

!חייגו עכשיו

052-5385189

- או -

דברו איתנו

!בווצאפ

***סניפים ברחבי הארץ***

:אולי יעניין אותך גם

חוג ריקודים למבוגרים

ללמוד מהצעד הראשון בטווח גילאים שמתאים בדיוק בשבילכם. כנסו עכשיו ותתחילו לרקוד!

ככה עושים את זה!

 10 דברים שחייבים לדעת לפני שאתה מתחילים לרקוד סלסה!

האם כלבים יכולים לרקוד סלסה?

 תשמעו אנחנו ראינו הרבה דברים בחיים שלנו, אבל קליפ חמוד כזה, זאת פעם ראשונה.

אם אתם רוצים לדעת איך להזמין בחורה לרקוד, זה מאמר שאתם חייבם לקרוא!

אחד הדברים החשובים ביותר לדעת כשמזמינים בחורה לרקוד....

אוקי אז בא לכם להתחיל ללמוד סלסה ובצ'אטה. אז אם איזה נעליים מומלץ לבוא לסלסה?

 

לא יודעים אם איזה נעל להתחיל? כל התשובות פה!

חוג ריקוד לטיני לבנות בלבד!

  אחלה דרך לשרוף קלוריות בדרך הלטינית. כנסו  עכשיו! 

קורס סלסה מצעדי הבסיס

הגיע הזמן לרקוד בחופשיות ובבטחון במקום שנותן לכם תמיכה ודואג לכם לבני זוג. כנסו עכשיו ותתחילו לרקוד בסגנונות הלטיניים שמשגעים את העולם!

Please reload