אם יש לכם וותק בעולם הסלסה בסגנון ה-L.A ואתם מחפשים להעשיר את הידע שלכם 

ולהוסיף לעצמכם עוד ווריאציה מגניבה שיכולה להרשים בכל רמה בארץ ובעולם, זאת הווריאציה 

בשבילכם!

בקורס לימודי סלסה של חן ויאיר, תוכלו ללמוד ואריאציות ברמה גבוהה, שנקראת רמת מאסטר, שמקפיצות את הריקוד שלכם ואת הגיוון שבו.

כמובן שואריאציה זו מתאימה לגברים ונשים שרוקדים/רוקדות מספר שנים מאחר ויש בה רמה גבוהה של הובלה ומובלות ב- Salsa L.A. Style.

כמו כן, כדי ללמוד ואריאציה מסוג זה, יש לקבל את ההדרכה המקצועית ונכונה. לבית הספר של חן ויאיר מגיעים המון תלמידים ומדריכים שרוצים לשפר את רמת הריקוד שלהם, את רמת ההובלה, המובלות, הליידי סטייל, המן סטייל ההשחרור והקלילות בריקוד. ברגע שהם מקבלים מחן ויאיר את ההכוונה וההדרכה המדויקת, כיצד לבצע זאת בדרך הנכונה ביותר, הם מבינים כמה חשובים כל הדגשים הקטנים.

 

מספר רב של פעמים, שומעים סיפורים בהם תלמידים חדשים וותיקים בעולם של הסלסה, הלכו ללמוד במקומות שונים גם בארץ וגם בעולם, וההדרכה שקיבלו הייתה לוקה בחסר ולכן היה להם קשה להבין ולהתקדם בריקוד, או במילים שהם משתמשים בדרך כלל: "אני מרגיש/ה תקוע/ה בריקוד ואני רוצה להגיע לרמה שאוכל להתשחרר ולרקוד בלי לחשוב".

וזאת הסיבה שתמיד בשיעורי הסלסה של חן ויאיר מוסברים הדגשים, ההובלה, הספירה הנכונה, וכיצד לעשות כל דבר נכון, כדי לעזור לתלמידים להגיע לרמה גבוהה, בזמן קצר.

:אולי יעניין אותך גם