פופולארי>

קורס בצ'אטה למתחילים

בואו ללמוד איתנו בצ'אטה מצעדי הבסיס!

 

שיעורי ריקוד בצ'אטה מהצעד ה - 1 בבית הספר המוביל בישראל.

 

***סניפים ברחבי הארץ***

היום רואים אותה בכל מקום- הב'צאטה!

אחד מסגנונות הריקוד הנחשקים והפופולריים ביותר בעולם.

כולנו נחשפנו לסגנון המדהים הזה- בין אם נתקלנו בסרטונים של חן ויאיר שרוקדים אותו, לבין אם נמסנו לצלילי המוסיקה הרומנטית, החושנית והתשוקתית שלו בכל מקום בעולם.

 

ברוכים הבאים לבית הספר ללימודי ריקוד הבצ'אטה, סלסה וריקודים לטיניים הגדול בישראל- בניצוחם של האלופים חן ויאיר שמייצגים את ישראל באופן רשמי בתחרויות ואליפויות עולם.

 

מה הופך את ריקוד הבצ'אטה לכל כך פופולארי בימינו?

האם זו המוסיקה הרומנטית?

האם אלו תנועות הגוף?

האם זה הסכנרון בין בני הזוג שרוקדים אותו?

 

התשובה היא פשוטה- כן!

סגנון ריקוד הבצ'אטה, הגיע אלינו מהרפובליקה הדומיניקנית, והתפתח במהלך השנים לסגנון סקסי וחושני, רומנטי ותשוקתי, מלא בתנועתיות, הובלה ומובלות בין זוג הרוקדים

דוגמאות תלמידים רוקדים - סניפים ברחבי הארץ

כשתבואו לקורס בצ'אטה שלנו, תלמדו איתנו בדיוק איך לנוע נכון לצלילי המוסיקה, איך להוביל את הבחורה לתרגילים, ואריצאיות ו"סנשואל" באופן מלא, נכון, ומושלם, ואיך לבצע את הריקוד בסנכרון עם בן/בת הזוג שלכם לריקוד, בהתאם למוסיקה,להובלה ולתנועה.

 

עכשיו זה הזמן שלכם שתתחילו לרקוד בצ'אטה בשביל הכיף! להכיר אנשים חדשים,ללמוד להזיז את הגוף, איך לשחרר את הגוף והתנועה, ותרקדו כמו שתמיד חלמתם! איתנו תעשו את זה תוך מס' חודשים.

בקורס בצ'אטה שמיועד עבורכם בדיוק! אנחנו דאגנו להכל! בנינו עבורכם קורס שתצליחו ללמוד אצלנו את הב'אטה בקלות ובמהירות, ולהנות מכל רגע!

ברוכים הבאים לריקוד הבצ'אטה שמשגע את העולם!

פרטים נוספים: עלויות, מה כולל הקורס שלנו, שאלות ותשובות, היכן ניתן ללמוד אצלנו ועוד בהמשך הדף

כולם מצליחים לרקוד אצל חן ויאיר - אין כמו ללמוד אצל המקור!

להשתחרר, להנות, להתחבר למוסיקה ולקצת הרומנטי של ריקוד הבצ'אטה, לצאת ולהתאוורר, להכיר אנשים חדשים, והכי חשוב- לעשות משהו בשבילך! לנשמה!

 

לפרטים נוספים וקבלת שיחה מנציג לגבי לימודי ושיעורי הבצ'אטה שלנו - השאירו פרטים!

 

קורס הבצ'אטה אצלנו מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

בשיעורי הבצ'אטה, אתם תלמדו ביחד איתנו את הטכניקה הנכונה, כך שתצליחו ללמוד לרקוד בצ'אטה בקלות.

 

קורס הבצ'אטה שלנו בנוי כך, שכבר מהשיעור הראשון, תמצאו את עצמכם רוקדים ומפזזים על הרחבה!

בבית הספר, אצל חן ויאיר- אלופי ישראל- וממוקמים כיום בחמישייה הראשונה בעולם, בנו עבורכם קורס, שייקח אותכם צעד אחר צעד, תנועה אחרי תנועה, סיבוב אחרי סיבוב, עד לרמה שתוכלו לרקוד את בצ'אטה באופן חופשי ובשביל הכיף!

קורס בצא'טה למתחילים - בסיס נכון, נותן ביטחון ענק

שיטת הלימוד של חן ויאיר, מותאמת בדיוק עבורך! גם אם תגיעו לבד, תגלו שחן ויאיר תמיד דואגים שבקורס בצ'אטה יהיה מספר שווה בין גברים לנשים, כך שתמיד יהיה לכם עם מי לרקוד אצלם בשיעורים, וכך גם תלמדו לרקוד אצלם עם כל אחד/אחת.

 

מצאנו את זה מעניין, שהרבה תלמידים, וגם תוכלו לראות את זה כשתתחילו ללמוד אצלנו, עכשיו מוצאים את עצמם, כשהם משתוקקים ללמוד לרקוד בצ'אטה, ומחפשים את המקום הנכון בשבילכם לעשות את זה!

הקורס שחן ויאיר בנו עבורכם, יעזור לכם להתגבר על כל חשש, ביישנות, או רתיעה שהייתה לכם בעבר ומנעה מכם להתחיל ללמוד לרקוד.

אחת מהסיבות לכך, היא שבראש ובראשונה- כל מי שתתחילו ללמוד אצלנו בצ'אטה, מתחילים ללמוד מהבסיס- ביחד מאותה הרמה- מה שגורם לך הרגשה של ביטחון אצלנו בקורס, שכולם במתחילים ביחד, ומתקדמים משיעור לשיעור ביחד איתנו בקורס בצ'אטה.

 

בנוסף, לחן ויאיר מאוד חשוב לעבוד עם כל תלמיד ותלמידה באופן אישי, ומתאימים לך דגשים ספציפיים בדיוק בשבילך, כך שתצליחו ללמוד את ריקוד הבצ'אטה בקלות.

 

כמו כן, לאור הביקוש הרב ללמוד את סגנון ריקוד בצ'אטה אצל חן ויאיר, יש להם סניפים ברחבי הארץ, כך שנוח לכם שתבואו ללמוד לרקוד בבית הספר של חן ויאיר.