top of page
86793518_2400361663607721_60428863096372

פופולארי>

קורס בצ'אטה למתחילים

בואו ללמוד איתנו בצ'אטה מצעדי הבסיס!

 

שיעורי ריקוד בצ'אטה מהצעד ה - 1 בבית הספר המוביל בישראל.

 

***סניפים ברחבי הארץ***

היום רואים אותה בכל מקום- הב'צאטה!

אחד מסגנונות הריקוד הנחשקים והפופולריים ביותר בעולם.

כולנו נחשפנו לסגנון המדהים הזה- בין אם נתקלנו בסרטונים של חן ויאיר שרוקדים אותו, לבין אם נמסנו לצלילי המוסיקה הרומנטית, החושנית והתשוקתית שלו בכל מקום בעולם.

 

ברוכים הבאים לבית הספר ללימודי ריקוד הבצ'אטה, סלסה וריקודים לטיניים הגדול בישראל- בניצוחם של האלופים חן ויאיר שמייצגים את ישראל באופן רשמי בתחרויות ואליפויות עולם.

 

מה הופך את ריקוד הבצ'אטה לכל כך פופולארי בימינו?

האם זו המוסיקה הרומנטית?

האם אלו תנועות הגוף?

האם זה הסכנרון בין בני הזוג שרוקדים אותו?

 

התשובה היא פשוטה- כן!

סגנון ריקוד הבצ'אטה, הגיע אלינו מהרפובליקה הדומיניקנית, והתפתח במהלך השנים לסגנון סקסי וחושני, רומנטי ותשוקתי, מלא בתנועתיות, הובלה ומובלות בין זוג הרוקדים

לומדים ורוקדים בצ'אטה

ביה"ס לסלסה ובצ'אטה

דוגמאות תלמידים לומדים ורוקדים - סניפים ברחבי הארץ

כשתבואו לקורס בצ'אטה שלנו, תלמדו איתנו בדיוק איך לנוע נכון לצלילי המוסיקה, איך להוביל את הבחורה לתרגילים, ואריצאיות ו"סנשואל" באופן מלא, נכון, ומושלם, ואיך לבצע את הריקוד בסנכרון עם בן/בת הזוג שלכם לריקוד, בהתאם למוסיקה,להובלה ולתנועה.

 

עכשיו זה הזמן שלכם שתתחילו לרקוד בצ'אטה בשביל הכיף! להכיר אנשים חדשים,ללמוד להזיז את הגוף, איך לשחרר את הגוף והתנועה, ותרקדו כמו שתמיד חלמתם! איתנו תעשו את זה תוך מס' חודשים.

בקורס בצ'אטה שמיועד עבורכם בדיוק! אנחנו דאגנו להכל! בנינו עבורכם קורס שתצליחו ללמוד אצלנו את הב'אטה בקלות ובמהירות, ולהנות מכל רגע!

ברוכים הבאים לריקוד הבצ'אטה שמשגע את העולם!

פרטים נוספים: עלויות, מה כולל הקורס שלנו, שאלות ותשובות, היכן ניתן ללמוד אצלנו ועוד בהמשך הדף

11692768_10153095812438040_1666730842620

כולם מצליחים לרקוד אצל חן ויאיר - אין כמו ללמוד אצל המקור!

להשתחרר, להנות, להתחבר למוסיקה ולקצת הרומנטי של ריקוד הבצ'אטה, לצאת ולהתאוורר, להכיר אנשים חדשים, והכי חשוב- לעשות משהו בשבילך! לנשמה!

 

לפרטים נוספים וקבלת שיחה מנציג לגבי לימודי ושיעורי הבצ'אטה שלנו - השאירו פרטים!

 

קורס הבצ'אטה אצלנו מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

בשיעורי הבצ'אטה, אתם תלמדו ביחד איתנו את הטכניקה הנכונה, כך שתצליחו ללמוד לרקוד בצ'אטה בקלות.

 

קורס הבצ'אטה שלנו בנוי כך, שכבר מהשיעור הראשון, תמצאו את עצמכם רוקדים ומפזזים על הרחבה!

בבית הספר, אצל חן ויאיר- אלופי ישראל- וממוקמים כיום בחמישייה הראשונה בעולם, בנו עבורכם קורס, שייקח אותכם צעד אחר צעד, תנועה אחרי תנועה, סיבוב אחרי סיבוב, עד לרמה שתוכלו לרקוד את בצ'אטה באופן חופשי ובשביל הכיף!

DSC_0076.JPG

קורס בצא'טה למתחילים - בסיס נכון, נותן ביטחון ענק

שיטת הלימוד של חן ויאיר, מותאמת בדיוק עבורך! גם אם תגיעו לבד, תגלו שחן ויאיר תמיד דואגים שבקורס בצ'אטה יהיה מספר שווה בין גברים לנשים, כך שתמיד יהיה לכם עם מי לרקוד אצלם בשיעורים, וכך גם תלמדו לרקוד אצלם עם כל אחד/אחת.

 

מצאנו את זה מעניין, שהרבה תלמידים, וגם תוכלו לראות את זה כשתתחילו ללמוד אצלנו, עכשיו מוצאים את עצמם, כשהם משתוקקים ללמוד לרקוד בצ'אטה, ומחפשים את המקום הנכון בשבילכם לעשות את זה!

בקורס שחן ויאיר בנו עבורכם, יעזור לכם להתגבר על כל חשש, ביישנות, או רתיעה שהייתה לכם בעבר ומנעה מכם להתחיל ללמוד לרקוד.

אחת מהסיבות לכך, היא שבראש ובראשונה- כל מי שתתחילו ללמוד אצלנו בצ'אטה, מתחילים ללמוד מהבסיס- ביחד מאותה הרמה- מה שגורם לך הרגשה של ביטחון אצלנו בקורס, שכולם במתחילים ביחד, ומתקדמים משיעור לשיעור ביחד איתנו בקורס בצ'אטה.

 

בנוסף, לחן ויאיר מאוד חשוב לעבוד עם כל תלמיד ותלמידה באופן אישי, ומתאימים לך דגשים ספציפיים בדיוק בשבילך, כך שתצליחו ללמוד את ריקוד הבצ'אטה בקלות ובמהירות.

 

 אצל חן ויאיר, בביה"ס יש סניפים ברחבי הארץ. לקבלת פרטים נוספים עוד היום! תפנו אלינו בווצאפ, טלפון או מייל, ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

לתיאום הסניף הקרוב לביתך- לחצו כאן!

בחוג בצ'אטה של חן ויאיר, תקבלו ליווי אישי שלהם לאורך כל הקורס. חן ויאיר הם אלו שבעצם ילמדו אותכם בקורס, זאת אומרת שתלמדו רק איתם בשיעורים בקבוצה.

ברגע שתתחילו ללמוד אצלנו בצ'אטה, תבינו עכשיו כמה חשוב ללמוד מצמד מדריכים מקצועיים. ביחד עם חן ויאיר תלמדו החל מצעדי הבסיס של בצ'אטה, איך לרקוד נכון. כמה שתלמדו את הבסיס נכון יותר, כך תצליחו ללמוד לרקוד בצ'אטה בקלות ולהנות מהריקוד!

תמונה מהסדנה ביוון.jpg

ללמוד צעד אחר צעד איך לרקוד בקלות - סניפים בפריסה ארצית

שאלות ותשובות

 

אם אני מגיע/ה לבד- מה עושים?

 

כשתבואו לקורס בצ'אטה שלנו, תיווכחו לראות שרוב התלמידים מגיעים לבד, ועכשיו אנו דואגים ליצור מספר שווה בין גברים לנשים בקבוצה שתתחילו ללמוד אצלנו בה!

 

מה אם אין לי שום ניסיון קודם בריקוד?

 

המזל הוא שמי שבא ללמוד לרקוד אצלנו בצ'אטה, מגיע ללמוד ממש מהבסיס, כך שגם תרגישו בנוח איתנו בקורס, וגם תתחילו ללמוד אצלנו ביחד עם כולם, מאותה הרמה- ולכן אפילו מומלץ להגיע בלי ידע או ניסיון קודם בריקוד.

(קרו לנו המון מקרים בהם מגיעים אלינו תלמידים שטוענים שהם רוקדים כבר כמה שנים, וכשהם מגיעים אלינו לשיעור, אנו מתקנים להם אפילו את צעדי מהבסיס, ולכן עדיף שתבואו ללמוד אצלנו ממש מההתחלה ביחד עם כולם, אצלנו בקבוצה!)

 

 

למה מומלץ שתשריינו את המקום שלכם מראש אצלנו בקבוצה?

 

מאחר וחשוב גם לכם בתור תלמידים של חן ויאיר, וגם לחן ויאיר בעצמם, שתהיה אווירה אנטימית ויחס אישי ומספר מסויים של תלמידים בכל קבוצה, וגם לדאוג שיהיה מספר שווה בין הגברים לנשים, חשוב מאוד שתשריינו את מקומכם אצלנו בקורס מראש. היום הקורסים שלנו מתמלאים עד אפס מקום מאוד מהר בעקבות הביקוש הרב, ולכן אם מתאים לכם ללמוד לרקוד בצ'אטה, חשוב מאוד שתשמרו לעצמכם מקום איתנו בקבוצה כבר עכשיו!

 

 

מה לובשים לשיעורים?

 

עדיף שתבואו לריקודי ולשיעורי ריקוד הבצ'אטה שלנו בלבוש נוח.

לבנות אנו ממליצים שתבואו אלינו לשיעורים עם טייץ (ארוך או קצר לפי בחירה) וחולצה נוחה, ולבנים- ממליצים שתבואו אלינו לשיעורים עם מכנס נוח (אפשר גם ג'ינס) וחולצת טי שירט יפה.

אין צורך בחולצות מכופתרות (שהכפתורים לא יתקעו לבנות בשיערות), ובוודאי ללא גופיות (שתוכלו לרקוד אצלנו עם כל אחד ואחת ולהגיש שנעים לכם).

יש נעליים מיוחדות לריקוד בצ'אטה?

 

מאוד מומלץ שתבואו אלינו לשיעורים עם נעליים שיש להן סוליה דקה וחלקה.

להבדיל משיעורי זומבה או ספורט, את ריקוד הבצ'אטה, תרקדו ותלמדו אצלנו עם נעליים שמתאימות לכם לריקוד.

בהתחלה ניתן להגיע עם נעליים שיש לכם (לנשים מומלץ שתבואו לשיעורים שלנו עם נעל עקב, גם אם מדובר בעקב נמוך, זה יעזור לכן לביצוע נכון יותר של הריקוד, ולגברים יש עדיפות שתבואו אלינו לשיעורים עם נעלי יציאה או נעל אלגנטית).

  • whatsapp

***סניפים ברחבי הארץ***

bottom of page