top of page
חובה לדעת לפני שמתחילים לרקוד

פופולארי>

10 דברים שחייבים לדעת, לפני שמתחילים לרקוד סלסה

תלמיד שלי סיפר לי, שהוא מאוד ביישן בכל מה שקשור לריקודים. הוא בחיים לא למד לרקוד, לא למד לזוז ולהזיז את הגוף, ולכן הוא קצת חושש, והוא מוצא את עצמו, בכל פעם שהוא הולך לארוע או מסיבה, רק יושב מהצד ומסתכל על כולם רוקדים, ומבפנים- הוא אכול קנאה!

ככשאלתי אותו, למה הוא חושב שזה הגיע למצב הזה, הוא ענה שאף פעם לא היה לו זמן, אבל זה חלום שלו ללמוד לרקוד, ובכלל הוא מאוד אוהב מוסיקה לטינית, אבל בגלל שהוא כבר לא ילד, הוא קצת חושש לעשות מעצמו צחוק מול אנשים אחרים.

אם הסיפור הזה או ההרגשה הזו מוכרים לכם- חשוב מאוד שתקראו את הכתבה הזו.

הרגע הזה, שאתם עוצרים ומדמיינים את עצמכם על חברת הריקודים, רוקדים, נהנים, צוחקים, ועושים את מה שאתם באמת אוהבים- זה הרגע אליו תגיעו, כשתתחילו ללמוד לרקוד סלסה. בבית הספר של חן ויאיר, תרגישו בנוח מהשניה הראשונה, גם בזכות היחס החם והאוהב, ההבנה, וההקשבה, וגם בזכות הידע, הניסיון, ושיטת הלימוד שהם פיתחו שגורמת לכולם ללמוד לרקוד סלסה בקלות ובמהירות, בקבוצות כיפיות עם תלמידים שבאים ללמוד בדיוק כמוכם- מההתחלה, מהבסיס- וזה כבר משהו שנותן לך הרגשה של ביטחון, כי כולם מגיעים ביחד ללמוד מאותה הרמה.

לפני שנספר לכם מהם 10 הדברים שחשוב לכם לדעת לפני שתתחילו ללמוד לרקוד סלסה, יש כמה דברים שחשוב לדעת: סגנון האוכלוסיה שמגיעים לרקוד סלסה אלו אנשים שבאים ליהנות, להשתחרר מהלחץ היומיומי, לעשות משהו לגוף ולנפש, בכל גיל, בכל שלב בחיים. אלו אנשים עם אנרגיה טובה, שבסך הכל באים ללמוד איך לרקוד, איך לקבל ביטחון בריקוד ובתנועה, לצאת מהביישנות, לנסות דברים חדשים, להכיר אנשים, לצאת ולהתאוורר.

אם גם אתם כאלה- אז ריקודי הסלסה הם בול בשבילכם!

תלמיד סיפר לנו הוא מאוד ביישן בכל מה שקשור לריקודים. הוא בחיים לא למד לרקוד, לא למד לזוז ולהזיז את הגוף, ולכן הוא קצת חושש, והוא מוצא את עצמו, בכל פעם שהוא הולך לארוע או מסיבה, רק יושב מהצד ומסתכל על כולם רוקדים, ומבפנים- הוא אכול קנאה!

ככשאלתי אותו, למה הוא חושב שזה הגיע למצב הזה, הוא ענה שאף פעם לא היה לו זמן, אבל זה חלום שלו ללמוד לרקוד, ובכלל הוא מאוד אוהב מוסיקה לטינית, אבל בגלל שהוא כבר לא ילד, הוא קצת חושש לעשות מעצמו צחוק מול אנשים אחרים.

אם הסיפור הזה או ההרגשה הזו מוכרים לכם- חשוב מאוד שתקראו את הכתבה הזו.

אז אם הגעת להחלטה שמתאים לך ללמוד לרקוד סלסה, עכשיו זה הזמן לדבר על מה כן לעשות.

כשתבואו ללמוד בבית הספר של חן ויאיר, אתם תבינו  שיש לכם הזדמנות לשים את כל החששות והפחדים מאחוריכם, ולהתחיל לעשות את מה שתמיד חלמתם.

הקורסים של חן ויאיר מיועדים ללימודי סלסה למתחילים. לימודי הסלסה מתמקדים באנשים שבאים ללמוד ממש מצעדי הבסיס, כשלאורך הקורס ובמהלך השיעורים חן ויאיר מלווים אותכם צעד אחרי צעד ואתם תקבלו עם חן ויאיר הרגשה של ביטחון, גם בזכות הניסיון הרב שצברו במשך 20 השנה, וגם בזכות הליווי הצמוד של צמד המדריכים המקצועיים שידריכו אתכם בדיוק איך להתחיל לרקוד, מרמת בסיס ועד לרמה שתוכלו לרקוד באופן חופשי.

 

לפרטים לגבי קורס סלסה למתחילים של חן ויאיר- לחץ כאן!

 

אז, מהם 10 הדברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים ללמוד לרקוד סלסה?

1. להעז!

"יש יומיים בשנה שבהם אי אפשר לעשות כלום - אחד מהם נקרא אתמול, והשני נקרא מחר. היום הוא היום הנכון לאהוב, להאמין, לעשות ובעיקר לחיות" (הדאלי לאמה).

 

תירוצים תמיד יהיו, אבל הגיע הזמן לעשות משהו בשבילך עצמך! לנשמה! פשוט להשתחרר מהכל- ולהנות! כמו בכל דבר חדש, יש חששות, יש מחשבות, אבל, דמיינו את עצמכם, שאתם כבר לומדים בקורס סלסה כמה חודשים, ואתם מקבלים מחן ויאיר את הטיפים והדגשים הספציפיים שמתאימים בדיוק בשבילכם, ועוזרים לכם להבין איך לזוז בחופשיות, ובביטחון, ואתם מצליחים לרקוד לקצב הלטיני, ואפילו להכיר כמה אנשים חדשים עם אותו תחום עניין, ואז אתם פתאום מוצאים את עצמכם באים ביחד עם החברים שלכם מהקורס של חן ויאיר, לרקוד במסיבות של בית הספר וסוף סוף נהנים ומגשימים את החלום. איזו הרגשה מדהימה זאת הא?

2. להבין- לכל התחלה יש התחלה- סבלנות ותהנו מהדרך.

מה שיכול מאוד להרגיע אותכם, זה לדעת שכל מי שמתחיל ללמוד סלסה- הוא מתחיל- הכוונה שזו פעם ראשונה של כולם! אם יש משהו שתמיד חלמתם לעשות, אבל אף פעם "לא יצא", או "מה יקרה אם לא מצליחים או עושים טעויות..." – איך תלמדו אם לא תטעו?! אם באמת הגעת להחלטה, שהגיע הזמן לעשות את מה שמתאים בול בשבילך, חשוב לזכור שזה תהליך- כיפי, מלמד, מאתגר, מצחיק, ובעיקר מהנה. אחת מהסיבות שתלמידים שבאים ללמוד אצל חן ויאיר, מצליחים ללמוד לרקוד סלסה בקלות, זה בזכות הדרך בה חן ויאיר מלמדים. העובדה שכולם מתחילים ביחד, באותה רמה, ומתקדמים ביחד שלב אחרי שלב, במהלך הקורס, עוזר לכולם להצליח ולרקוד בכיף, ולהגיע לרמה ממש יפה, בתוך כמה חודשים בודדים.

bottom of page