top of page

שיעורי ריקוד למבוגרים.

בואו ללמוד סלסה, ריקודים לטיניים ובצ'אטה מצעדי הבסיס!

 

בואו ללמוד בחוג ריקודים למבוגרים בבית ספר לריקוד המוביל בישראל, שיעורי ריקוד למבוגרים מהצעד ה-1 יחד עם 2 מדריכים בכל קורס!

***סניפים ברחבי הארץ***

ברוכים הבאים לבית ספר לריקודים למבוגרים בסגנון הסלסה, סגנונות הלטיניים והבצ'אטה הגדול בישראל של חן ויאיר המייצגים את ישראל באופן רשמי בתחרויות בארץ ובעולם ובנו עבורכם, את קורס ריקוד למבוגרים הטוב והמשתלם ביותר!!!

עכשיו זה הזמן שלכם שתתחילו לרקוד בשביל הכיף, להכיר אנשים חדשים,ללמוד להזיז את הגוף, ולהגשים את החלום שלכם. איתנו תעשו את זה תוך מס' חודשים במקום תוך כמה שנים!!!

ברוכים הבאים לעולם הלטיני שמטריף את כולם!

פרטים נוספים: עלות הקורס למבוגרים, שאלות ותשובות, איפה זה וידע כללי בהמשך הדף

שיעור ריקודים למבוגרים

לנוע בקלות, להתחבר למוסיקה ולקצב הלטיני, להכיר אנשים חדשים, לצאת מהשגרה ולהתחיל לזוז.

הצטרפו אלינו למועדון ריקודים למבוגרים, שמטריף את העולם! 

קורס סלסה וריקודים לטיניים למתחילים מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

בשיעורי ריקוד סלסה למבוגרים, אנו מלמדים מצעדי הבסיס את הטכניקה הנכונה שאתם זקקוקים, של ריקוד הסלסה ועד לתרגילים אותם תוכלו ליישם בקלות ובמהירות באמצעות שיטת הלימוד הייחודית שלנו, שכבר הוכיחה עצמה עם מאות ואלפי תלמידים שלומדים אצלנוברגע שתתחילו ללמוד אצל חן ויאיר בקורס ריקוד למבוגרים, תקבלו את הכלים בכדי שתוכלו להתחיל לרקוד כבר בשיעורים הראשונים.

בחוגי הריקוד למבוגרים, אנחנו נלמד אתכם בסטודיו פרטי, בקבוצות אינטימיות ובליווי צמוד של חן ויאיר בעלי ומדריכי בית הספר. 

אצלנו תלמדו את סגנונות הסלסה והריקודים הלטיניים המובילים בעולם, סלסה אל.איי וסלסה בסגנון הבצ'אטה, כשתתחילו ללמוד אצלנו סלסה, עכשיו אתם תבינו כמה חשוב ללמוד נכון את צעדי הבסיס של הסלסה, בגלל שככה תוכלו ללמוד יותר דברים, בפחות זמן וליהנות מהריקוד.

הדרך בה אנו מלמדים את הסלסה למתחילים היא בתוכנית לימוד מיוחדת שפיתחנו עם השנים בהם רקדנו, לימדנו, הדרכנו והופענו, כך שתוכלו ללמוד לרקוד בחוג למבוגרים בקלות ובמהירותלצפיה בסרטונים לדוגמא מהקורסים שלנו לחצו כאן!

את בית הספר של חן ויאיר מלווים אלפי תלמידים מרוצים אשר מתפתחים ולומדים אצלם סלסה מהבסיס, רוקדים, יוצאים, מבלים ופשוט נהנים.

חייגו עכשיו!

052-5385189

- או -

השאירו פרטים 

*** סניפים בכל רחבי הארץ***

Thanks! Message sent.

הצצה קטנה לחוג סלסה למתחילים - שיעור 4 בבית ספר לסלסה המוביל בישראל של חן ויאיר.

האם יש צורך בנסיון קודם?

 

כשתבואו לחוגי הריקוד למבוגרים, אתם תוכלו לראות שחן ויאיר מלמדים אתכם לרקוד מצעדי הבסיס ולכן אין צורך לניסיון קודם. ואף יתרה מזו, אם אין לכם שום ידע בסלסה או בכל סגנון ריקוד זה אפילו טוב יותר, בגלל שעדיף ללמוד את צעדי הבסיס כמו שצריך ישר מהתחלה, במקום לתקן (שזה עדיין אפשרי). אז אתם אפילו בעמדת יתרון.

 

באיזה לבוש עדיף לבוא?

 

עדיף לבוא לריקודי ולשיעורי הריקוד למבוגרים בלבוש נוח, עדיף מכנס וחולצה נוחה (לא גופייה).

אין צורך בג'קט מגונדר או משהו בסגנון. בגלל שכשתבואו ללמוד אצלנו סלסה, חשוב לכם ולנו שתרגישו בנוח ביחד איתנו בקורס. את הבגדים והתלבושות המגונדות, נשאיר את זה לתלמידים שאנחנו מכינים להופעות ולתחרויות בינלאומיות. בקורס סלסה למבוגרים שלנו באים לרקוד בשביל הכיף, להנות, להשתחרר ולעשות משהו בשביל הנפש.

הדבר עליו אנו מקפידים במיוחד- לשמור על הגיינה נאותה במהלך השיעורים ובתרגולים!!!

 

עם איזה נעליים עדיף לבוא?

 

לשיעורים הראשונים של קורס ריקוד סלסה למבוגרים שלנו, עדיף שתבאו בלי נעליים עם סוליית גומי (כמו נעלי ספורט). בחוג  למבוגרים אצלנו, עדיף שתגיעו עם נעליים שיש להם סוליה דקה ו/או גמישה (בדומה לנעלי יציאה/נעלי אלגנט) בגלל שהם יותר נוחות לריקוד.שימו לב שעדיף להיזהר מנעלי שפיץ או כפכפים.

חוג ריקודים למבוגרים

האם צריך לבוא עם בן/בת זוג?

בשיעורי הריקוד למבוגרים אצלנו, רוב התלמידים שלנו מגיעים לבד, ואנו דואגים למספר ליצור מספר שווה בין הגברים לנשים.

 

האם עדיף לשריין מקום או פשוט להגיע?

מאחר ובשיעורי הריקוד למבוגרים ובקורסים שלנו אנו דואגים שיהיה מספר שווה בין הגברים לנשים, ושלכולם יהיה עם מי ללמוד ולרקוד במהלך החוג סלסה שלנו, אנו משריינים מקומות מראש לקבוצה. כמו כן חשוב לדעת שהקורס סלסה שלנו מתמלא עד אפס מקום מאוד מהר (במקרים מסויימים תוך ימים ספורים) אז עדיף שתשריינו את המקום שלכם אצלנו בקורס ריקוד למבוגרים מראש, שגם יהיה לכם עם מי לרקוד וגם יהיה לכם ראש שקט שהמקום שלכם שמור בקבוצה.

 

 

למה כדאי לכם להירשם לחוג ריקוד סלסה שלנו עוד היום?

חוג הריקוד למבוגרים שלנו נבנה בדיוק בשבילכם וכולל בתוכו כל מה שאתם זקוקים כדי להצליח ללמוד לרקוד סלסה בקלות ובמהירות!

בחוג ריקוד סלסה שלנו אנחנו נלמד אותכם מצעדי הבסיס איך לרקוד נכון מההתחלה!!!

מאחר וחן ויאיר מייצגים את ישראל באופן רישמי בתחרויות בינלאומיות כבר מספר שנים, ואחרי ניסיון ריקוד ולימוד של מעל 19 שנה שהם צברו, אתם תגיעו לרמה של ריקוד חופשי תוך מספר חודשים בודדים, שבדרך כלל לוקח לאדם ממוצע להגיע לרמה כזו מספר שנים .

כמו כן אין שום קורס בישראל (לא עד רגעים אלה לפחות) שמעבירים אותו 2 מדריכים מקצועיים. 

בית ספר לריקוד של חן ויאיר הוא היחיד שנותן בו זמנית באותו קורס 2 מדריכים! וזאת הסיבה שבקורס סלסה למבוגרים אצלנו אתם מקבלים יחס אישי. זו גם אחת מהסיבות שהתלמידים שלנו מגיעים לתוצאות מדהימות בזמן כה קצוב.

הרבה מדריכים מגיעים אלינו בשביל להבין איך מלמדים, איך רוקדים ואיך עומדים מול קהל ומבחינתכם זה אומר שאתם באים ללמוד אצל המקור!!!

 

יצרנו עבורכם מערך שלם של לימוד , תרגול והרבה מעבר לכך בשביל שסוף סוף תגיעו לרמה שתמיד חלמתם עליה!

אנחנו מזמינים אותכם לראות ממקור ראשון את התלמידים שלנו ואיך "הצלנו" אנשים שחשבו לפרוש מעולם הסלסה, אבל היום הם רוקדים בחופשיות!

 

 

האם יש שיעור נסיון?

בקורס ריקוד סלסה שלנו יש שיעור נסיון בסדנא מיוחדת שמיועדת לאנשים שרוצים ללמוד מהצעד הראשון. עלות לסדנא כזאת היא 69 שקלים ובסוף הסדנא תינתן לכם ההזדמנות להרשם לכל הקורס סלסה שלנו ולקזז את עלות הסדנא עם עלות הקורס.

 

 

איפה הקורס מתקיים?

יש לבית ספר לריקוד למבוגרים אצלנו, סניפים ברחבי הארץ, אז אתם מוזמנים

להתקשר עכשיו! 052-538-5189

או

תשאירו פרטים אנחנו נעזור לכם למצוא סניף שהכי קרוב לביתכם.

קורס ריקוד למבוגרים מהצעד הראשון

איזה סוג אנשים אפשר למצוא קורס לימוד סלסה למבוגרים ולמתחילים אצלכם?

בקורס ריקודי סלסה למבוגרים ולמתחילים, סוג האנשים שבאים לרקוד סלסה, הם אנשים מאוד איכותיים, שאוהבים להנות מהחיים ושלא מעניין אותם מה אנשים אחרים חושבים. הם באים לחוג ריקוד סלסה אצלנו בשביל עצמם, להגשים חלום או אפילו סתם בשביל חיי חברה. כמו שתלמיד מבית הספר אמר לנו: "לא חשבתי בחיים שאני אכיר כזה הרבה אנשים מדהימים בזמן כזה קצר. לא רק שהכרתי אנשים חדשים, הם הפכו להיות חברים טובים, ואפשר לומר שהם ממש כמו משפחה בשבילי היום, מאז שהתחלתי ללמוד אצל חן ויאיר. מזל שהכרתי אותכם והתחלתי ללמוד בבית הספר לריקוד סלסה המדהים שלכם!". וזה נכון, בחוג ריקוד סלסה, רוב האנשים פשוט באים ללמוד בשביל הכיף שלהם, להתאוורר ולהכיר אנשים חדשים. אנשים טובים עם אנרגיה טובה.

 

האם ריקודי סלסה למבוגרים יכולים להוות כתחליף לפעילות ספוטיבית?

הרבה אנשים מספרים לנו שנמאס להם ממכוני כושר, והם מחפשים פעילות ספורטיבית שגם יהנו ממנה ובגלל מאוד אוהבים לרקוד הם רוצים לשלב את האהבה שלהם לריקוד, כספורט.

בחיי היום היום שלנו, בדרך כלל אנשים נמצאים במצב סטטי, או בעבודה (בדרך כלל על הכיסא), או ברכב בפקקים, או סתם רואים טלויזיה, ולאף אחד אין כוח לחדר כושר. אנשים מחפשים איזושהיא פעילות ספורטיבית כיפית יותר. אז מצאנו בשבילכם את הפתרון!

בחוג ריקוד סלסה למבוגרים אצלנו שורפים כמות יפה של קלוריות, מחטבים ומעצבים את הגוף, וסוף סוף אפשר לעשות את זה בדרך מהנה, להכיר אנשים מדהימים על הדרך, להתאוורר ולשמוע מוזיקה לטינית שמטריפה את העולם. הגיע הזמן לקום ולהתחיל לרקוד סלסה! אצלנו הכל אפשרי, אז הגיע הזמן לעשות משהו טוב לגוף ולנשמה שלך וריקוד הסלסה זה יכול להיות אחלה מקום בשביל זה.

אנשים לפעמים חוזרים הביתה מעבודה אחרי יום עמוס ומפרך והם מספרים ששיעורי ריקוד הסלסה שלנו, מכניס בהם אנרגיות חדשות. ואנחנו כמובן, מכירים את זה באופן אישי.

 

איך אתם יכולים להבטיח לי שאני אצליח ללמוד אצלכם בקורס ריקוד סלסה למבוגרים שלכם?

אתם מגיעים לבית ספר לריקוד בו המורים והמדריכים לריקוד סלסה שלכם, עושים זאת למחייה!

ולמה זה חשוב לך?  בגלל שככול שהרמה של המדריך/ה שלך בחוג ריקוד סלסה גבוהה וטובה יותר, ושזה המקצוע של חן ויאיר, אז זה אומר שיש להם את הידע והכלים ללמד כל אחד וכל אחת, לפי הצרכים שאתם זקוקים להם. מאשר מישהו שרוקד שנה והחליט להפוך עצמו ל"מדריך סלסה".

אבל ברגע שתתחילו ללמוד אצל חן ויאיר, אתם תבינו מייד שאם תלמדו עם חן ויאיר, בקורס סלסה למבוגרים, את הבסיס, היסודות והטכניקה הנכונה של ריקוד הסלסה ובדרך הטובה ביותר בשבילכם, אתם מבינים שאתם מצליחים לרקוד סלסה בקלות.

אצל חן ויאיר, אתם תראו שהם מתאימים לכם את הדגשים הספציפיים בשבילכם, כדי שתוכלו ללמוד לרקוד סלסה בקלות ובמהירות בחוגי ריקוד למבוגרים שלהם.

בנוסף, בקורס הסלסה של חן ויאיר אתם תלמדו מהצעד הראשון. הקורס בנוי בצורה כזו, שגם חן וגם יאיר מלמדים ומעבירים אותו ביחד, וזה אומר שיש לכם שני מדריכים בחוג ריקוד הסלסה, גם מדריך וגם מדריכה, שמלמדים אותכם צעד אחר צעד איך לרקוד סלסה!

בזכות תוכנית הלימוד הראשונה והייחודית בארץ שפיתחו חן ויאיר, אתם תבואו לקורס סלסה למבוגרים שלהם, ותלמדו בבית ספר לריקוד סלסה למבוגרים, מהבסיס ועד לרמה של ריקוד חופשי בשביל הכיף שלכם.

 

האם זה נכון שריקודי סלסה משפרת את הפעילות הקוגניטיבית במוח?

לפי מחקרים, בן אדם שאינו עוסק בפעילות פיזית, מערכות הגוף שלו מתחילות לתפקד באופן לקוי.

כאשר הגוף מזדקן, חלה ירידה ביכולות הפיזיות שלו, תפקודן משתבש, ומורגשת ירידה שמביאה לכך שמערכות הגוף פועלות לא כראוי.

המציאות היא שירידה בתפקוד המוח היא אחת מהתופעות המוכרות ביותר עם הגיל.

ההמלצה הברורה כיום היא לאמץ כמה שיותר את המוח, ולגרום לו לפעול בדרכים שיעזרו לו למנוע את הירידה בתפקוד שלו. ולכן מחקרים קובעים שריקוד, וריקוד בקבוצות - כמו בחוגי סלסה למבוגרים, משפר את התפקוד המוחי ואת פעילות כלל המערכות בגוףהסיבה לכך היא שפעילות הכוללת בתוכה ריקוד (כמו בריקודי סלסה), מציבה בפני האדם, אתגרים קוגנטיביים שלא מופיעה בפעילות ספורטיבית רגילה.

לימוד הריקוד מפעיל את המוח ומאתגרת אותו, ולכן כשאדם מנסה לחקות את תנועות המדריך או מורה הריקוד שלו, הוא מפעיל מספר חושים במקביל שפועלים גם על קואורדינציה, וגם על הקשר בין המוח, התנועה והמוסיקה וזאת תוך כדי ריקוד עם פרטנר/ית.

ההמלצה החזקה ביותר היא, לימוד ריקוד בקבוצה – כמו בקורס סלסה למבוגרים של חן ויאיר, שבעצם במצב זה, אותו אדם מפעיל חושים נוספים בשביל להיות בקצב עם הקבוצה, מה שעוזר לו לשמור על תפקוד מוחי וגופני טוב יותר. 

הממצאים בלימוד ריקוד, כמו לדוגמה בריקוד סלסה בקבוצה, הראו שהריקוד עשוי בהמשיך להשפיע לטובה על הזיכרון ועיבוד המידע במוח וכמו כן על ההרגשה הפיזית והמנטאלית של אותו אדם. 

אם תתחילו ללמוד לרקוד בחוג ריקוד של חן ויאיר, תיווכחו לגלות כי ניכר שיפור רב, אצל כל מי שלומד לרקוד סלסה, באנרגיות, בהרגשה הכללית, במצבו הרפואי והפיזי ועל כן נראים אנשים שרוקדים סלסה מאושרים יותר, בריאים יותר, מרזים בקלות יותר ואנרגטיים יותר, וכמובן בעלי חיי חברה חדשים שנותנים להם משמעות נוספת לחיים.

 

מהם היתרונות החברתיים של שיעורי לימוד סלסה למתחילים?

אנשים רבים סובלים מבעיות בביטחון העצמי שלהם, ומקשיים ליצור קשרים חברתיים.

לכן כשתבואו ללמוד סלסה אצל חן ויאיר, הם ילמדו אותכם איך להעלות לעצמכם את הביטחון העצמי, להרחיב את מעגל החברים שלכם, לפגוש אנשים חדשים בסלסה, ולהרגיש טוב עם עצמכם.

עובדה נוספרת היא שכשריקוד מבוצע במסגרת קבוצתית כלשהיא, היא עוזרת לאדם להתמיד ולקבוע לו סדר יום על פי תוכנית הלימוד בריקודי סלסה למבוגרים של חן ויאיר.

לאור העובדה שריקוד הסלסה, הוא פעילות מהנה מאוד, גורמת לך לצפות בקוצר רוח לשיעורים של חן ויאיר, עד שזה מגיע למצב שהריקוד הופך להיות חלק בלתי נפרד מחייך!

Success! Message received.

הבטיחו את מקומכם בקורס הקרוב!

 

חייגו עכשיו!

052-5385189

- או -

השאירו פרטים ונחזור אליכם

*** סניפים ברחבי הארץ***

bottom of page