top of page
רוקדים סלסה ובצ'אטה בתל אביב

קורס סלסה ובצ'אטה למתחילים

סניף תל אביב

סניפים ברחבי הארץ

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

כולם מתחילים מאותה הרמה

אתם מתחילים לרקוד איתנו ממש מהתחלה בקורס מסודר בגלל שזה קל יותר לקבל ביטחון שכולם מתחילים לרקוד ממש מהצעד ה-1.

הדרכה מקצועית!
אתם באים ללמוד ביחד עם חן ויאיר, בעלי נסיון וותק של מעל 25 שנה. 
הקורסים מועברים רק ע"י חן ויאיר (ללא מדריכי משנה) בגלל שחשוב לנו שתלמדו איתנו נכון כבר מהצעד ה-1.
כשלומדים נכון מהבסיס, כיף וקל להנות יותר מהריקוד.

מומלץ להגיע לבד

אנו מארגנים מספר שווה בין גברים לנשים בכל הקבוצות ובכל סניפי הרשת.

פספסתם שיעור?

אם במקרה היה לכם אירוע או פספסתם שיעור מאיזו סיבה, אתם יכולים פשוט לעשות שיעור השלמה בסניף אחר. רק תזכרו להודיע על כך מראש 😁.

קורס סלסה מהצעד ה-1

כאן מתחילים

הלוואי והיה אפשר להעביר בוידאו את האנרגיות והוויב שיש אצלנו בקורסים.... החיוכים על הפנים של התלמידים אומרים הכל😀🥰🤩😍

איך זה עובד אצלנו ?

-בוחרים סניף קרוב:
תציינו איזה סניף שקרוב לאיזו עיר מעניין אותך לשמוע עוד פרטים.
-בוחרים את הרמה המתאימה:
כשמדברים עם נציגי/מדריכי ביה"ס, יש לבחור רמה שמתאימה לכם אצלנו.
-בוחרים את המסלול המתאים:
בוחרים ממגוון המסלולים בבה"ס ומתחילים לרקוד איתנו במיידי.

 • האם צריך לבוא עם בן/בת זוג?
  בשיעורי ריקוד סלסה ובצ'אטה אצלנו, רוב התלמידים שלנו באים לבד, ואנחנו מארגנים לאיזון מגדרי בכל הקורסים ובכל סניפי הרשת.
 • איך יודעים איזה בן/בת זוג יהיה לי בקורס?
  ריקוד הסלסה הוא ריקוד מאוד חברתי, וזה אומר, שאתם בנים תלמדו לרקוד עם כל הבנות, ואתן הבנות תלמדו לרקוד עם כל הבנים בקורס איתנו. אתם תלמדו אצלנו שאין תלות בבן או בת זוג, וזה אומר שבכל כמה דקות מתבצעים חילופים בשיעור, ככה כל הבנים ירקדו עם כל הבנות וכל הבנות רוקדות עם כל הבנים.
 • איזה נעליים כדאי לי לבוא לשיעור?
  לשיעורים הראשונים של קורס ריקוד סלסה, עדיף לכם לבוא אלינו לקורס, עם נעליים שיש להן סולייה דקה או גמישה. אפשר לבוא בנעלי ספורט . כמובן בהמשך אפשר לרכוש נעלי ריקוד שמתאימה לכם יותר לריקוד.
 • איך להתלבש לקורס?
  עדיף לבוא לריקודי ולשיעורי ריקוד הסלסה בלבוש נוח, אפשר לבוא בג'ינס וחולצה נוחה (לא גופייה). אין צורך בג'קט מגונדר או משהו בסגנון, נשאיר את זה לתלמידים שאנחנו מכינים אותם להופעות ולתחרויות בינלאומיות. בקורס סלסה למתחילים שלנו באים לרקוד בשביל הכיף לכן חשוב לבוא בלבוש נוח. מאוד חשוב לשמור על הגיינה נאותה במהלך השיעורים!!!
 • האם עדיף לשריין מקום או פשוט להגיע?
  בגלל שבחוג ריקוד חשוב שיהיה מספר שווה בין גברים לנשים, אז אנחנו משריינים מקומות מראש וכך מארגנים מראש את הקבוצה. בנוסף, קורס הסלסה שלנו מתמלא עד אפס מקום מאוד מהר (במקרים מסויימים תוך ימים ספורים) לכן עדיף שתשריינו לכם אצלנו את המקום מראש שגם יהיה לכם עם מי לרקוד וגם יהיה לכם ראש שקט שהמקום שלכם שמור.
 • איך אני יודע/ת מי המדריכים שילמדו אותי בקורס?
  בחוג ריקוד סלסה שלנו אנחנו נלמד אותכם מצעדי הבסיס איך לרקוד כמו שצריך ישר מהתחלה!!! חן ויאיר ידריכו אתכם החל מהצעד הראשון איך לרקוד נכון! חן ויאיר מייצגים את ישראל באופן רישמי בתחרויות בינלאומיות כבר מספר שנים, ובזכות הידע והניסיון שהם צברו במהלך 25 שנים בהן הם רוקדים ומדריכים,חן ויאיר יביאו אתכם לרמה של ריקוד חופשי תוך מספר חודשים בודדים. ברור לנו שאתם באים אלינו לרקוד בשביל הכיף, ואם זה דבר שבאמת חשוב לכם, אז שתדעו שכיף אמיתי בסלסה, זה להגיע לרמה שכבר רוקדים באופן חופשי- מבלי לחשוב על הצעדים, ואת זה אפשר לעשות רק כשבונים את הבסיס נכון.
 • האם צריך רקע בריקוד או אפשר לבוא בלי רקע בכלל?
  אם אתם מגיעים ממש בלי רקע אתם ביתרון משמעותי. אחד מהדברים שאנחנו מלמדים ועוזרים אפילו למדריכים ומדריכות שבאים ללמוד אצלנו זה את הדברים הבסייסיים, וכולם יודעים שהרבה יותר קל לבנות נכון מהתחלה מאשר להתחיל לתקן את כל הבסיס. כמה שאתם מגיעים "נקיים", ככה עדיף . אם אתם באים בלי רקע בכלל, אז זה אומר שאתם תצליחו לרקוד ממש בקלות כבר מהשיעורים הראשונים.
 • כמה מדריכים יש בקורס?
  את הקורסים שלנו מעבירים חן ויאיר- 2 מדריכים . חן ויאיר בעלי ותק של מעל 25 שנה, עם ניסיון של לימוד, ריקוד, הדרכה, תחרויות, אליפויות ישראל, אירופה ואליפויות עולם, ולכן אתם תצליחו ללמוד אצלנו בקלות ובמהירות. הבנים- אתם לומדים ביחד עם יאיר את כל הצעדים, התרגילים ואיך להוביל את הבנות בריקוד, והבנות אתן לומדות ביחד עם חן את כל הצעדים, תנועות אגן, ידיים "ליידי סטייל", ואיך להיות מובלות בריקוד. לכן חשוב מאוד שיש 2 מדריכים שתלמדו מהם ביחד אצלנו.
 • איפה הקורס מתקיים?
  לבית ספר לריקוד סלסה שלנו יש מספר סניפים ברחבי הארץ , אז אתם מוזמנים לשלוח ווצאפ כבר עכשיו! 052-538-5189 או תשאירו פרטים ואנחנו נעזור לך למצוא סניף שהכי קרוב לביתך.
 • איזה סוג אנשים אפשר למצוא קורס לימוד סלסה למתחילים אצלכם?
  בקורס ריקוד סלסה ובצ'אטה למתחילים, סוג האנשים שבאים לריקודי סלסה הם אנשים מאוד איכותיים, שאוהבים להנות מהחיים ושלא מעניין אותם מה אנשים אחרים חושבים. הם באים לחוג ריקוד סלסה אצלנו בשביל עצמם, להגשים חלום או אפילו סתם בשביל חיי חברה. איך תלמיד שלי אמר לי " לא חשבתי בחיים שאני אכיר כזה הרבה אנשים מדהימים בזמן כזה קצר, לא רק שהכרתי אנשים חדשים, הם הפכו להיות חברים טובים, ואפשר לומר שהם ממש כמו משפחה בשבילי היום, מאז שהתחלתי ללמוד אצל חן ויאיר. מזל שהכרתי אותכם והתחלתי ללמוד בבית הספר לריקוד סלסה המדהים שלכם!". וזה נכון, בחוג ריקוד סלסה, רוב האנשים פשוט באים ללמוד בשביל הכיף שלהם, להתאוורר ולהכיר אנשים חדשים. אנשים טובים עם אנרגיה טובה.
 • האם ריקודי סלסה, כמו כל פעילות ספורטיבית ,עוזרת לי לרדת במשקל?
  בימי חיינו אנחנו כל הזמן במצב סטטי, או בעבודה (בדרך כלל על הכיסא), או ברכב בפקקים, או סתם רואים טלויזיה, ולאף אחד אין כוח לחדר כושר. אנשים מחפשים איזה שהיא פעילות ספורטיבית כיפית יותר. אז מצאנו בשבילכם את הפתרון! בחוג ריקוד סלסה למתחילים אצלנו שורפים כ-210 קלוריות בממוצע, וסוף סוף אפשר לשרוף קלוריות בדרך מהנה, ועל הדרך להכיר אנשים מדהימים, להתאוורר ולשמוע מוזיקה לטינית שמטריפה את העולם. הגיע הזמן לקום ולהתחיל לרקוד סלסה! אצלנו הכל אפשרי, אז הגיע הזמן לעשות משהו טוב לגוף שלך וריקוד הסלסה זה יכול להיות אחלה מקום בשביל זה. אנשים לפעמים חוזרים הביתה מעבודה אחרי יום עמוס ומפרך והם מספרים ששיעורי ריקוד הסלסה ובצ'אטה שלנו, מכניס בהם אנרגיות חדשות, ואנחנו מכירים את זה באופן אישי.
 • איך אתם יכולים להבטיח לי שאני אצליח ללמוד אצלכם בקורס סלסה למתחילים שלכם?
  אתם מגיעים לבית ספר לריקוד שהמורים והמדריכים לריקוד סלסה בו עושים זאת למחייה! ולמה זה חשוב לך? בגלל שככול שהרמה של המדריך/ה שלך בחוג ריקוד סלסה גבוהה וטובה יותר, ושזה המקצוע שלו, אז זה אומר שיש לו את הידע והכלים ללמד כל אחד וכל אחת, ולתת לכם את הדגשים והטיפים להם אתם זקוקים . קורה הרבה פעמים שמגיעים אלינו אנשים מחוגי ריקוד סלסה שטוענים שהם חסרי כל קואורדינציה, אבל ברגע שאנחנו מלמדים אותכם את הבסיס, היסודות והטכניקה של הריקוד הסלסה בדרך הטובה ביותר בשבילכם, הם מופתעים מעצמם שהם מצליחים לרקוד סלסה בקלות. בגלל שריקוד הסלסה זה המקצוע של חן ויאיר, הם מתאימים לך את הדגשים הספציפיים בשבילך, שתוכלו ללמוד לרקוד סלסה בקלות ובמהירות. בנוסף, הקורס סלסה מהצעד הראשון, בנוי בצורה כזו, שגם חן וגם יאיר מעבירים אותו. זה אומר שיש לכם שני מדריכים בחוג ריקוד הסלסה, גם מדריך וגם מדריכה שהולכים ללמד אותכם צעד אחר צעד איך לרקוד סלסה! בזכות תוכנית הלימוד הראשונה והייחודית בארץ שיצרו חן ויאיר, אתם תבואו אליהם ותלמדו בבית ספר לריקוד סלסה מהבסיס ועד לרמה של ריקוד חופשי בשביל הכיף שלכם.
 • האם זה נכון שריקודי סלסה משפרת את הפעילות הקוגניטיבית במוח?
  לפי מחקרים, בן אדם שאינו עוסק בפעילות פיזית, מערכות הגוף שלו מתחילות לתפקד באופן לקוי. כאשר הגוף מזדקן, חלה ירידה ביכולות הפיזיות שלו, תפקודן משתבש, ומורגשת ירידה שמביאה לכך שהכליות ושאר מערכות הגוף פועלות לא כראוי. המציאות היא שירידה בתפקוד המוח היא אחת מהתופעות המוכרות ביותר עם הגיל. ההמלצה הברורה כיום היא לאמץ כמה שיותר את המוח, ולגרום לו לפעול בדרכים שיעזרו לו למנוע את הירידה בתפקוד שלו. ולכן מחקרים קובעים שריקוד, וריקוד בקבוצות - כמו בחוגי סלסה, משפר את התפקוד המוחי ואת פעילות מערכות הגוף. הסיבה לכך היא שפעילות הכוללת בתוכה ריקוד (כמו בריקודי סלסה), מציבה בפני האדם, אתגרים קוגנטיביים שלא מופיעה בפעילות ספורטיבית רגילה. לימוד הריקוד מפעיל את המוח ומאתגר אותו, ולכן כשאדם מנסה לחקות את תנועות המדריך או מורה הריקוד שלו, הוא מפעיל מספר חושים במקביל שפועלים גם על קואורדינציה, וגם על הקשר בין המוח והתנועה. ההמלצה החזקה ביותר היא, לימוד ריקוד בקבוצה – כמו בקורס סלסה למתחילים שלנו, שבעצם במצב זה, אותו אדם מפעיל חושים נוספים בשביל להיות בקצב עם הקבוצה, מה שעוזר לו לשמור על תפקוד מוחי וגופני טוב יותר. הממצאים בלימוד ריקוד, כמו לדוגמה בריקוד סלסה בקבוצה, הראו שהריקוד עשוי בהמשיך להשפיע לטובה על הזיכרון ועיבוד המידע במוח.
 • מהם היתרונות החברתיים של שיעורי לימוד סלסה למתחילים?
  אנשים רבים סובלים מבעיות בביטחון העצמי שלהם, ומקשיים ליצור קשרים חברתיים. לכן לימוד ריקוד סלסה בקבוצה תורם מאוד לאלו שרוצים להעלות לעצמם את הביטחון העצמי, להרחיב את מעגל החברים שלהם, לפגוש אנשים חדשים בסלסה, ולהרגיש טוב עם עצמם. עובדה נוספרת היא שכשריקוד מבוצע במסגרת כל שהיא, היא עוזרת לאדם להתמיד ולקבוע לו סדר יום על פי תוכנית הלימוד בריקודי סלסה אצלנו. לאור העובדה שריקוד הסלסה, הוא פעילות מהנה מאוד, גורמת לך לצפות בקוצר רוח לשיעורים אצלנו, עד שזה מגיע למצב שהריקוד הופך להיות חלק בלתי נפרד מחייך!

סניפים ברחבי הארץ

פנו לפרטים!

bottom of page