אודות

אודות חן ויאיר בעלי בית הספר המוביל ללימודי סלסה בישראל 

יאיר וחן מייצגים את ישראל באופן רשמי בתחרויות בינלאומיות כבר מספר שנים, ואחרי ניסיון ריקוד ולימוד של מעל 18 שנה, הם מצאו שיטה שתגרום לכם להגיע לרמה של ריקוד חופשי תוך מספר חודשים בודדים, מה שבדרך כלל היה לוקח לאדם ממוצע מספר שנים להגיע.

יאיר וחן הדריכו במשך שנים במועדונים שונים ברחבי הארץ, החל מבאר- שבע ועד לחיפה, ובזמן הדרכותיהם, השיעורים שלהם תמיד היו מתמלאים בתלמידים עד אפס מקום, מאחר ואצלם באמת היו מקבלים התלמידים את ההדרכה הנכונה, הדגשים הדרושים להצלחה, והכי חשוב- יחס אישי אמיתי- התלמידים היו נשארים לאחר השיעור לשאול שאלות ולקבל תשובות, לקבל טיפים לשיפור טכניקה וסטייל ועבודה פרטנית ואישית עם כל תלמיד ותלמידה בכדי שיוכלו למקסם את חוויית הלימוד וההצלחה שלהם בשיעור ובריקוד עצמו.

לאחר מספר שנים, החליטו יאיר וחן לעשות שינוי ולהקים בית ספר משלהם, שתומך באידיאולוגיה שלהם ובשיטת הלימוד הייחודית והמיוחדת שתומנת בתוכה את האמונה שכל אחד יכול לרקוד!

מאז הקמת בית הספר, עברו תחתיהם אלפי תלמידים שהגיעו ללא ידע או ניסיון קודם בריקוד, וכיום רוקדים בחופשיות ונהנים מכל רגע.

כמו כן, מדריכים רבים מגיעים לבית הספר של יאיר וחן בשביל להבין איך מלמדים נכון, איך רוקדים כמו שצריך ואיך עומדים מול קהל.

מבחינתכם זה אומר שאתם באים ללמוד אצל המקור!!!

חלק מהתלמידים שלהם בחרו לקחת את זה באופן יותר מקצועי ולהשתתף בתחרויות ואליפויות בארץ ובעולם- כמייצגים רשמיים של בית הספר, וללמוד ולהפוך למדריכים, ובעצם להפוך את התחביב למקצוע, או כהכנסה נוספת.

וחלק מהם בחרו בלימודי הסלסה במטרה של תחביב, כיף והנאה, מקום לבלות, להכיר אנשים, להתאוורר מהיום יום ופשוט לרקוד.

 

כל הכיף והיופי בסלסה, למי מכם שתבואו ללמוד בבית הספר של יאיר וחן, זה שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים, בין אם מדובר בתחביב, או בתוספת הכנסה בתור מדריכים ומופיעים או בין אם מדובר במקצוע.

חוג ריקוד סלסה למתחילים

קורס סלסה רמה בינונית - איזון מושלם בין לימוד לתרגול

הקורסים נלמדים בסטודיו בקבוצות סגורות ועם ליווי צמוד ואישי של חן ויאיר בעלי, מנהלי ומדריכי בית הספר.

כשתתחילו ללמוד סלסה בבית הספר של יאיר וחן, תלמדו את סגנון הסלסה המוביל בעולם עכשיו, סלסה האל.איי, וכשתתחילו ללמוד אצלם סלסה, עכשיו אתם תבינו כמה חשוב ללמוד נכון את הבסיס של הסלסה, בגלל שככה תוכלו להתקדם בקלות ובמהירות, וליהנות בריקוד.

הדרך בה אנו מלמדים את הסלסה למתחילים היא בתכנית לימוד מיוחדת שפיתחנו עם השנים בהם רקדנו, לימדנו, הדרכנו והופענו סלסה, כך שתוכלו ללמוד לרקוד סלסה אצלנו בדרך היעילה והטובה ביותר שעד היום מוכיחה עצמה עם אלפי תלמידים מרוצים שיוצאים, רוקדים, מבלים, מתנתקים מהכל ופשוט נהנים.

בחוג ריקוד סלסה שלנו אנחנו נלמד אותכם מצעדי הבסיס איך לרקוד נכון וכמו שצריך ישר מהתחלה!!!

בית ספר לריקוד סלסה

 .קורס סלסה רמה בינונית. הקורס מעובר על ידי 2 מדריכים

אז מדוע תבחרו ללמוד סלסה בבית הספר של יאיר וחן?

* המדריכים הטובים ביותר- המדריכים שלנו, הם בעלי בית הספר יאיר וחן! כן כן, הם אלו, בעלי ותק של מעל 18 שנה בתחום, ילמדו, ילוו ויתמכו בכם מצעדכם הראשון ולאורך כל הדרך שלכם בעולם הסלסה.

* הלימוד הפרקטי ביותר- כולם יודעים שתרגול זה חלק חשוב מאוד מתהליך הלימוד, ולכן כשתרשמו ללימוד שלנו, עכשיו תוכלו ליהנות גם מלימוד ברמה איכותית, יסודית וגבוהה וגם מתרגול ופרקטיקה בתוך

הקורס ומעבר לו.

* ליווי צמוד ואישי - כל תלמידי בית הספר של יאיר וחן מקבלים מערך

שלם של ליווי מקצועי שתומך בכם מתחילת דרככם בעולם הסלסה, וכולל

בתוכו- לימוד פרטני ע"י צמד המדריכים, מועדון התרגול של בית הספר שעוזר לכם ללמוד כיצד ליישם את מה שאתם לומדים בקורס - "בעולם האמיתי", והדרכה על ידי שני מדריכים בכל קורס, שהם בעצם בעלי ומנהלי בית הספר.

* סדנאות העשרה מיוחדות- כשתרשמו לקורס סלסה שלנו, אנו מעניקים לכם עכשיו סדנאות העשרה מיוחדות שיעזרו לכם לשפר את הריקוד שלכם ליהנות ממנו בקלות ובמהירות.

* הטבות ייחודיות​- אם תרשמו עכשיו, כל אחד מקבל הטבות בשווי מעל 1200 ש"ח במטרה לעזור לכם לקבל את כל הדגשים והדברים הדרושים לכם באופן אישי, בכדי שתוכלו להגיע לרמה שתמיד חלמתם.

לימוד צעד אחר צעד

רמה 2 - קומבינציות משולבות

20.jpg

רמת מתקדמים - קורסים מצעדי הבסיס עד לרמה שתמיד חלמת עליה

!חייגו עכשיו

052-5385189

- או -

השאירו פרטים 

***סניפים ברחבי הארץ***