תרגיל בסלסה ברמה בינונית - רמה 2

רמה 2 בסלסה

וריאציית "המרווק"
 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

ללמוד סלסה מהצעד ה-1 - פנו לפרטים!

*** סניפים ברחבי הארץ ***

קומבינציות לרמה 2 בסלסה
מחברים תרגילים לריקוד
 חן ויאיר - ללמוד מהטובים ביותר
 • !התרגיל שחייבים ללמוד
  Time is TBD
  Location is TBD
  Time is TBD
  Location is TBD
  ווריאציה בצ'אטה ברמה 2 - Basic Fun & Play
 • רמה בסיס - סיבוב בסיס של בנות בבצ'אטה
  Time is TBD
  Location is TBD
  בצ'אטה זה אחד מסגנונות הסלסה והריקודים הלטיניים הפופולארי ביותר בעולם כאן תוכלו ללמוד מהצעד הראשון...

משחקי ידיים והרבה כיף! בריקודים כמו סלסה חשוב לזכור שהכל נשען על הבסיס. ההובלה, המובלות, הסיבובים, הסטייל, השיינס והשילובים נשענים על הבסיס. זה אומר שכדי ללמוד איך לרקוד סלסה בקלות, חשוב מאוד ללמוד קודם כל את הבסיס נכון. תלמידים שלנו שנמצאים איתנו בחוג ריקוד סלסה או בקורס סלסה, כבר יודעים איך לבצע את הטכניקה הנכונה, ואז קל הרבה יותר לבצע על הרחבה את מה שתלמדו איתנו בשיעורי ריקודי סלסה.

💡משהו שחשוב לדעת ❗ גם אם אתם לומדים אצלנו בחוג סלסה או עשיתם איתנו קורס סלסה, המטרה היא קודם כל להנות- כמובן! אבל כיף אמיתי בסלסה, ולהגיע לרמה שבאמת נהנים מהריקוד, משתחררים, ורוקדים באופן זורם ומשוחרר, זה ללמוד את הבסיס נכון. כשלומדים את הבסיס נכון, הכל נהיה קל. ואז מה קורה 🧐? אם תיכנסו אצלנו לחוג סלסה, או לקורס סלסה, אתם תבינו מייד איך לרקוד נכון, איך להוביל נכון, איך להשתחרר ולהיות מובלת בקלות- ואז תרגילים כמו זה שמופיע בסרטון שיעור הסלסה הזה, יהיה לכם ממש קל לבצע.

בכל מקרה, בשיעור הזה נלמד איך לשלב תרגילים ברמה בינונית, עם סטייל בנות וסטייל בנים, לואריאציה אחת שלמה שנארית סופר מגניבה 😎 וממש כיפית לביצוע 🤩🥳💃🕺.

ממליצים לכם לשים ❤ לטיפים ולדגשים שאנחנו נותנים לכם - לגבי מיקומים, אחיזות, סיבובים וסטייל- בגלל שיש דרך אחת להצליח- וזה- בדרך הנכונה! 💪😁 נשמע כמו קלישאה אבל זה נכון 😊

כמובן מזמינים אותך ללחוץ על 👍 ועל 🔔 כדי להישאר מעודכנים. נודה גם שתרשמו לנו תגובות, ושאלות שנוכל לעזור לכם בכל דבר שצריך. מוזמנים לעשות לנו 👍✔ ב: ⬇ ערוץ היו-טיוב שלנו ⬇ https://www.youtube.com/channel/UCz0a...

✅ לעמוד הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/SalsaBachata..
✅ עיקבו אחרינו באינסטגרם: https://www.instagram.com/chen.and.ya...

בקליפ:
דקה  0:35 הסבר
דקה  2:46 הדגמה
דקה  4:38 תלמידים רוקדים

 • whatsapp

דברו איתנו

!בווצאפ

***סניפים ברחבי הארץ***

Thanks! Message sent.

חייגו עכשיו!

052-5385189

- או -

השאירו פרטים